יציאה
     

עגלת קניות - חנות אלכוהול

עגלת קניות


קואנטרו 700 מ"ל


תמונת מוצר לחנות אלכוהול

תעודת זהותארץ ייצור : צרפת


אלכוהול : 40%


מחיר באתר: 170 ש"ח

הוסף פריט
נוסף לעגלת אלכוהול

על המשקה


ליקר מצרפת בטעם תפוזים מתוקים מרירים, בשנה 1849 נוסדה המזקקה של אדולפה ואדוארד קואנטרו אשר מטרתה הייתה ייצור בקבוקי אלכוהול מפירות אשר צומחים בצרפת, ב - 1875 בנו של אדוארד, ממשיך הדרך של המשפחה, הגה את המתכון של המשקה מקליפות תפוזים טבעיים בעלי טעם מתוק - מריר והחל לשווק את המשקה ברחבי אירופה.

התפנית החלה בשנת 1923 כאשר הליקר פרץ אל שוק האלכוהול האמריקאי, בשנת 1989 התאגד המותג המשפחתי ביחד עם מותג הקוניאק המפורסם רמי מרטן להקמת תאגיד גדול ומפורסם בשם "רמי-קואנטרו" (Remy-cointreau ) שנכון ל - 2012 מהווה את אחד התאגידים הכי מצליחים ומפורסמים בתעשיית האלכוהול ברחבי עולם.

מרכיבי הליקר הם כמובן תפוזים שכיום נאספים מכול רחבי העולם כגוון : אירופה,מזרח התיכון, אפריקה, האיים הקאריביים, הקליפות מיובשות בטבע בשמש ועוברות תהליך ריכוך מיוחד על ידי השרייה בתוספת מים אלכוהול וסוכר טבעי בלבד, המשך התהליך והמרכיבים הנוספים סודיים והחברה שומרת בקנאות על המתכון מחשש לחיקויים.
הטעם הנלווה לליקר הוא מאוזן מרענן ומרגישים את הטעם המריר מתוק של התפוזים וחווית הטעם נשארת בפה הרבה אחרי שהמשקה נלגם, המשקה מוגש נקי או עם קרח, כמו כן הקואנטרו נחשב כבסיס לסוגים רבים של קוקטיילים בניהם המוכר ומפורסם ביותר היא המרגריטה .

כתבה בוואלה