יציאה
     

עגלת קניות - חנות אלכוהול

עגלת קניות


קוארבו סילבר 750 מ"ל


תמונת מוצר לחנות אלכוהול

תעודת זהותארץ ייצור : מקסיקו


אלכוהול : 38%


מחיר באתר: 125 ש"ח

הוסף פריט
נוסף לעגלת אלכוהול

על המשקה


חוזה קוארבו לבן - הטקילה הנמכרת והפופולארית בעולם, מגיעה מאזור חליסקו שבמקסיקו.

תחילת דרכה של הטקילה המפורסמת הינה בשנת 1758, יוצרה לראשונה על ידי חוזה אנטוניו דה קוארבו אשר קיבל חלקת אדמה גדולה באזור חליסקו מהמלך הספרדי העונה לשם קרלוס, חשוב לציין שבאותה עת מקסיקו הייתה כפופה לשלטון ספרדי.

האדמה שקיבל אנטוניו דה קוארבו הייתה שטח גידול חקלאי אשר צמח אגבה הכחולה היה מצוי בה בכמות גדולה ולכן אנטוניו בנה על שטחו מפעל משפחתי והחל לייצר מסקל (צורת טקילה בעלת מינונים שונים של צמח האגבה הכחולה).

בנו של דה קוארבו זיהה את הפוטנציאל של המשקה של אביו והחל בקידום המשקה ובניית מזקקה בעל תפוקה מסחרית על אדמת אביו, המשקה קיבל אישור רשמי הממשלה בשנת 1795 , חשוב לציין שזהו הטקילה הראשונה שקיבלה אישור רשמי מהממשלה ונחשבת לראשונה בתחומה ופורצת דרך בתעשיית האלכוהול .
המותג נושא את שם המשפחה אשר תרגומו הינו הציפור עורב וזהו גם סמלו של המותג ושל המזקקה המפורסמת.

בשנת 1873 המזקקה החלה לייצא את המותג אל מחוץ למקסיקו בדגש על השוק האמריקאי אשר בזמן קצר סחפה אחריה הצלחה גדולה וביסס את הטקילה של חוזה קוארבו לטקילה הטובה והנמכרת בעולם.

חוזה קוארבו לבן או בשמה המקצועי בלנקו הינה הטקילה הבסיסית של המותג המיוצר בתהליך זיקוק דודי כפול אשר מעניק לה את הגוון השקוף, השימוש העיקרי של המשקה הינו כבסיס ליצירת קוקטיילים.