יציאה
     

עגלת קניות - חנות אלכוהול

עגלת קניות


ג'וני ווקר בלאק 700 מ"ל


תמונת מוצר לחנות אלכוהול

תעודת זהותארץ ייצור : סקוטלנד


אלכוהול : 40%


מחיר באתר: 180 ש"ח

הוסף פריט
נוסף לעגלת אלכוהול

על המשקה


ג'וני ווקר הוא וויסקי סקוטי מסוג בלנדד אשר מורכב בעיקרו מתערובת של מאלט וגרין.
חברת ג'וני ווקר הוקמה על ידי ג'ון ווקר אשר היה זבן מקומי ומכר את משקאותיו במכולת פרטית אשר הייתה בבעלותו, הוויסקי פרץ לתודעת השוק לראשונה בעזרתו של הבן של ג'ון ונכדו אשר שמם היה זהה אלכסנדר אשר החלו לראשונה לייצר את הוויסקי בלנדד אשר עד שנת 1860 היה אסור לפי החוק הסקוטי לערבב לתת עם דגנים נוספים אחרים, ורק בשנת 1865 יצא המותג הראשון של וויסקי בלנדד של החברה המשפחתית ווקר תחת השם ג'וני ווקר וייט לייבל.
כיום הוויסקי מיוצר בקלימרנוק סקוטלנד והחברה מייצרת ומשווקת כ6 סוגים שונים של וויסקי שהגורם המשותף לכול הסוגים הוא יישון בחביות עץ אלון, החברה מפיצה את מותגים במעל ל200 מדינות ברחבי עולם ולכן הוויסקי של ג'וני ווקר נחשב לבעל התפוצה הרחבה ביותר בעולם האלכוהול בתחום הוויסקי רק כדי שתבינו החברה מוכרת מלמעלה ל 120,000,000 בקבוקי וויסקי בשנה .
ג'וני ווקר בלק לייבל-הינו וויסקי הפרימיום אשר נושא בשמו ותווית בקבוקו 12 שנות יישון בחביות עץ אלון, הגרסה הראשונה של המשקה יצאה בשנת 1880 וקטפה פרסים על איכות הוויסקי וטעמו, מבין המפורסמים באותה תקופה אשר היה מזוהה עם הווקר בלק לייבל אפשר למצוא את ווינסטון צ'רצ'יל.
בעקבות הדרישות המחמירות של חברת ווקר ליישון הוויסקי של 12 שנים בחביות, שאר המתחרים היו מחויבים לעמוד באותו סטנדרט על מנת לעמוד כשווים בשוק הוויסקי בלנדד.