כתבות


מילים שגברים אוהבים – אלכוהול ומונדיאל חלק 2 ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

מילים שגברים אוהבים – אלכוהול ומונדיאל חלק 2לקראת המונדיאל הבא עלינו לטובה ישבתי וחשבתי, איך אפשר לעשות את המונדיאל הזה לעוד יותר מעניין ממה שהוא, ואז זה קפץ לי לראש – למה לא לשלב בין האלכוהול שבכל מקרה נשתה במהלך המשחקים לנבחרות שמשחקות, כמובן שישבתי על בירה כשחשבתי על זה אז זה הקל על תהליך המחשבה.
קרא עוד

מילים שגברים אוהבים – אלכוהול ומונדיאל חלק 1 ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

מילים שגברים אוהבים – אלכוהול ומונדיאל חלק 1לקראת המונדיאל הבא עלינו לטובה ישבתי וחשבתי, איך אפשר לעשות את המונדיאל הזה לעוד יותר מעניין ממה שהוא, ואז זה קפץ לי לראש – למה לא לשלב בין האלכוהול שבכל מקרה נשתה במהלך המשחקים לנבחרות שמשחקות, כמובן שישבתי על בירה כשחשבתי על זה אז זה הקל על תהליך המחשבה.
קרא עוד

איך לשתות אלכוהול בלי להקיא את הנשמה ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

איך לשתות אלכוהול בלי להקיא את הנשמהעל 4 בנים דיברה התורה, היא שכחה אחד – זה שאינו יודע לשתות... כמה פעמים מצאתם את עצמכם ליד מישהו ששתה יותר מדי, הגיע לשיכרון מוחלט ועשה מעצמו אידיוט מוחלט? זה קורה בכל מקום, בברים, במועדונים ובמסיבות בבתים של כולנו. המצב הזה קורה כשלא ממלאים בצורה טובה (אפשר להגדיר את זה בתור צייתנות) להוראות וההנחיות של איך לשתות "נכון".
קרא עוד

מבשלת צ'אק ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

מבשלת צאיך מתחילים להכין בירה? לא, אני לא מתכוון לתהליך הבישול אלא לתהליך שגורם לאדם להתחיל לבשל, בואו ותראו איך זה התחיל אצלנו, איך הקמנו את מבשלת צ'אק והתחלנו לייצר בירה: תארו לעצמכם 3 חברים, אחרי צבא, שמסתובבים (הרבה) בפאבים בתל אביב, שותים, נהנים, ומדברים על הכל. אחרי תקופה לא ארוכה, אבל מלאה בהרבה מאוד בירות, עלתה בראש של כולנו המחשבה, שבסדרה 'איך פגשתי את אמא' תיארו את זה בצורה מעולה, "We should open a bar!". כל ישיבה דיברנו על זה מחדש, והרגשנו כל פעם שהדחף לנושא נהיה גדול יותר ויותר ואולי כדאי שנעשה עם זה משהו.
קרא עוד

וודקה ואן גוך ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

וודקה ואן גוךאני יושב וחושב לעצמי, מה המשקה שהכי הרבה ישראלים שותים, מה המשקה ששולט בבארים ובאירועים בארץ. בדקתי באינטרנט, התעניינתי בפאבים ברחבי הארץ (בכל זאת, אני אלכוהוליסט עם רכב), שתיתי בחתונות גדולות וקטנות, שאלתי בליינים במסיבות ושתיינים במסבאות, והגעתי למסקנה די ברורה:
הוודקה שולטת בעולם האלכוהול הישראלי ביד רמה, כמות האפשרויות שבהן היא מגיעה לפיות האנשים הן רבות, ומגוון המחירים והאיכויות מכסים את כל מגוון ה"עולמות".
קרא עוד

המצאות אלכוהוליסטיות משעשעות ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

המצאות אלכוהוליסטיות משעשעותאלכוהול זה דבר מעניין שהמון אנשים מתעסקים בו, וכמו דומיו במאפיין זה, גם הוא זוכה לאין ספור גאדג'טים והמצאות שקשורות אליו. אנשים תמיד מנסים למצוא את הדרך הקלה יותר, הנוחה יותר, הכייפית יותר, המעניינת יותר והמשעשעת יותר לצרוך אלכוהול.
הצורך הוא הסיבה העיקרית להמצאות אלו, אבל גם העצלנות נמצאת גבוה ברשימה. רק טיפשים מפעילים מכונות תחת השפעת אלכוהול אבל חייבים להיות סופר אידיוטים כדי להמציא מכונות תחת השפעת אלכוהול.
קרא עוד

היתרונות בשתייה מתונה של אלכוהול ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

היתרונות בשתייה מתונה של אלכוהולכל הזמן אומרים לנו שאלכוהול זה רע לגוף, שגם כוס אחד מסוכנת, שאנחנו צריכים להיזהר בשתייה ואפילו להפסיק לגמרי לצרוך אלכוהול.
אני אומר לכם – לא! צריכה נכונה של אלכוהול היא דבר בריא ויכולה לעזור בהרבה תחומים בחיים. במיוחד בשבילכם הכנתי סקירה קצרה, אתם מוזמנים להשתמש בה פעם הבאה שאימא/אבא/הרופא שלכם יגיד לכם להפסיק.
קרא עוד

בואו נהנה מוויסקי ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

בואו נהנה מוויסקיאחד המשקאות הכי "גבריים" אם לא הראשון שבהם הוא הוויסקי, אבל מה אתם באמת יודעים עליו? זה שהוא נוצר מזיקוק זה ברור (כמו הרבה משקאות אלכוהוליים), מבוסס על דגנים? ידע בסיסי. המשקה הנפלא הזה מורכב מכל כך הרבה דברים ויש לו כל כך הרבה סוגים שבטוח יש כמה עובדות מעניינות שכדאי לכל אחד לדעת.
קרא עוד

אם היינו צריכים לבחור ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

אם היינו צריכים לבחוריש לי 2 דברים שאני מאוד אוהב, 2 דברים שעוזרים לי בחיים, 2 דברים שאני נהנה להעביר זמן איתם. 2 הדברים האלו הם בירה ונשים. עכשיו מה היה קורה אם הייתי צריך לבחור ביניהם, מה הייתי עושה? מה אתם הייתם עושים? איך לעזאזל בוחרים במצב כזה?
קרא עוד
1 , 2 , 3