כתבות


צריך לאהוב בירה ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

צריך לאהוב בירהאני שותה בירה, לא סתם שותה אני ממש אוהב בירה, אני אוהב את הטעם שלה, את המרקם, את ההשפעות שלה עלי, את האווירה שיש מסביב כשאני שותה בירה. אני אוהב אותה בפאב, אני אוהב אותה בעל האש, אני כל כך אוהב בירה, שאני מבשל בירה בבית.
קרא עוד

האם אלכוהול ממכר ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

האם אלכוהול ממכרכולנו, טוב כמעט כולנו, אוהבים אלכוהול (יש את אלו שעדיין לא יודעים שהם אוהבים) ואנחנו גם צורכים אלכוהול על בסיס קבוע, גם אם זה פעם ביום אצל המסורים שבינינו, וגם אם זה פעם בשבוע, ונשאר לי רק לשאול – למה?
קרא עוד

הסוקולוב הזה אחלה גבר! ( כתבה מאת : טוני מתברברת )

הסוקולוב הזה אחלה גבר!אז מתברר שלמרות שתל אביב רבתי מתנגדת להתרגל לאורך החיים הזקן שדבק בי, הסוקו 77 בחצר דווקא לא כל כך. הבר השכונתי שהופך לאט לאט למוסד בקרב הצעירים באזור נותן מענה גם לפחות נועזים שבנינו.
קרא עוד

המשקה האהוב עלי - דרמבוי ( כתבה מאת : איתי ארנפלד )

המשקה האהוב עלי - דרמבויהיום החלטתי לדבר אתכם על אחד המשקאות הכי אוהבים עלי בעולם האלכוהול, אם לא האהוב ביותר שלי, אני כמובן מדבר על הדרמבוי, שלפי דעתי הוא אחד הליקרים הכי טובים שקיימים, ולצערי הרב עדין אין מספיק הרבה אנשים שחשופים למשקה הזה.
קרא עוד

למה יוצאים לפאבים ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

למה יוצאים לפאביםלמה בכלל הולכים לפאב? הגיעה שעת ערב, אתם יושבים בבית וחושבים – מה עושים היום?
אפשרות ראשונה היא להישאר בבית לבד, יכול להיות נחמד לפעמים אבל לא מתאים להיום. אפשרות שניה היא להפגש עם אנשים, אז הלכנו על אנשים היום, מה עושים מכאן?
קרא עוד

איך לשתות וויסקי ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

איך לשתות וויסקימי פה שתה ויסקי בחיים שלו שירים יד, אני רואה הרבה מאוד ידיים, ויש פה גם כאלו שמרימים יותר מיד אחת...אז רובנו מכירים את המשקה הנפלא הזה שנקרא ויסקי, זו התחלה מעולה.
קרא עוד

איך אלכוהול משפיע על הגוף ( כתבה מאת : דוקטור בבר )

איך אלכוהול משפיע על הגוףהתחלנו לשתות כי אנחנו אוהבים את זה, המשכנו לשתות כי כיף לנו, הגענו למצב שכרות כי הערב הזה היה מטורף ולא הייתה באמת סיבה להפסיק. אתם יכולים לדעת בדיוק איך אתם מרגישים אחרי כל מנת אלכוהול? אתם חושבים שאתם כבר מכירים את עצמכם? אולי יהיה לכם יותר קל אחרי שתבינו בדיוק מה קורה במהלך השתייה.
קרא עוד

המלצות לשתיה נכונה ( כתבה מאת : פליקס פיכמן )

המלצות לשתיה נכונהשיעור השתייה בלבד הוא הקובע האם הדבר חיוני או מזיק קיימת סברה לפיה שתיה חריפה מזיקה – אנחנו לא ננסה לשלול קביעה זו אלא ננסה לבדוק אלו סוגים של שתיה חריפה מזיקים ובאילו כמויות.
קרא עוד

אקולייזר - מה חם במוזיקה ( כתבה מאת : אקולייזר )

אקולייזר - מה חם במוזיקהברוכים הבאים לפוסט הראשון של אקולייזר וכיאה לפוסט ראשון יש לנו כמה שמות מפוצצים לפתוח איתם אז מקווה שהבאתם את המשקה שלכם והרמתם את הווליום
קרא עוד

האנגאובר - הבוקר שאחרי ( כתבה מאת : איתי ארנפלד )

האנגאובר - הבוקר שאחריבתור אלכוהוליסט כבד וחובב אלכוהול מושבע, לא פעם ולא פעמים התעוררתי בבוקר עם הדבר הנורא הזה שנקרא הנגאובר או בשמו העברי "חמרמורת".
קרא עוד
1 , 2 , 3